Gent Fund

Obszary działalności

Dokładna analiza rynku nieruchomości i doskonała znajomość otoczenia biznesowego pozwala nam realizować dochodowe projekty cechujące się stabilnym najmem i ponadprzeciętnymi rentownościami.

Świadcząc kompleksowe usługi doradztwa strategicznego dążymy do zachowania pełnej płynności portfela poprzez dokładną analizę profilu klienta, dokładną selekcję projektów i ograniczenie ryzyka. Swoje działania opieramy się na wieloletnim doświadczeniu Wealth Managerów w obszarze bankowości i doradztwa biznesowego. Bazując na sprawdzonych modelach i najlepszych praktykach rynkowych umożliwiamy dostęp do optymalnych rozwiązań z portfela spółek z grupy kapitałowej Gent Holding oraz realizujemy projekty dedykowane dla klientów indywidualnych.

Nasze wartości

  • dokładna analiza profilu i preferencji klienta
  • analiza efektywności i ryzyka projektów
  • dostęp do wyselekcjonowanych i dochodowych projektów
  • wieloletnie doświadczenie ekspertów z sektora Wealth Management
  • dywersyfikacja portfela o stabilne projekty z rynku nieruchomości
  • kompleksowe i efektywne zarządzanie

Prywatne akademiki powstają w głównych ośrodkach akademickich, gdzie rozwinięta jest również turystyka. Są alternatywnym sposobem lokowania kapitału z możliwością uzyskania ponadprzeciętnej rentowności.

Wykorzystując niszę rynkową w segmencie prywatnych akademików umożliwiamy dostęp do wyselekcjonowanych obiektów dywersyfikując portfele inwestycyjne w oparciu o kompleksowe usługi. Zakup nieruchomości z funkcją zarządzania oraz aktywna strategia działań marketingowych umożliwia płynność inwestycji dla inwestorów bez konieczności ich zaangażowania.